شرکت آروین بنیان تجهیز با اتکاء به سال­ها تجربه و توانمندی علمی و فنی نفرات تشکیل دهنده آن در زمینه ارائه خدمات مشاوره، تامین تجهیزات و قطعات، نصب و راه اندازی، آموزش اپراتوری، سرویس و کالیبراسیون دوره­ ای تجهیزات تحقیقاتی، آزمایشگاهی و آنالایزرهای صنعتی مشغول به فعالیت می­باشد.

امروزه در بسیاری از مراکز علمی، تحقیقاتی و صنعتی کشور عزیزمان با تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری زیادی مواجه می ­شویم که به دلیل عدم ارائه خدمات مناسب از سوی نمایندگی­ های رسمی و انحصاری و فروشندگان کالاها، غیر قابل استفاده و خارج از سرویس می­باشند که از جمله این خدمات می ­توان به عدم تامین به موقع قطعات یدکی، اجرای صحیح کالیبراسیون ­های دوره­ای، تنظیمات دقیقا ادوات اندازه گیری، برگزاری دوره های آموزشی مناسب­، عیب یابی و تعمیر تجهیزات معیوب اشاره نمود ،در چنین شرایطی پتانسیل مراکز مذکور­، جهت اجرای امور محوله کاهش یافته و در نهایت شاخص­های بهره وری پایین خواهد آمد و در نتیجه چاره جویی و یافتن روش­ هایی جهت حل مشکلات ذکر شده همواره از دغدغه­ های مدیران این مراکز می­باشد.

این شرکت مفتخر است اعلام نماید با تکیه بر توانمندی بومی و دانش برخاسته از دل تجربه سالیان و با دسترسی به منابع متعدد تامین کالا و با در اختیار داشتن واحد بازرگانی خارجی به واسطه وجود دفتر در خارج از کشور و در اختیار داشتن گروه ساخت و تولید، همواره یاور و همراه شما مدیران بزرگوار در راه حل این معضلات خواهد بود.

 

لازم بذکر است شرکت آروین بنیان تجهیز دارای 4 دپارتمان تخصصی به شرح ذیل می باشد که هر یک از آنها توسط افراد بنام در آن زمینه، مدیریت می شوند :

  • بازرگانی خارجی،فروش تجهیزات و قطعات یدکی
  • خدمات پس از فروش ( بخش سرویس )
  • آموزش و پیاده سازی Application
  • ساخت و تولید تجهیزات و قطعات یدکی

با عنایت به موارد فوق الذکر، این شرکت آمادگی خود جهت ارائه تجهیزات ، قطعات یدکی تجهیزات ،برگزاری کارگاه های آموزشی ( Work Shop ) برای کاربران محترم تجهیزات در مراکز، و عقد قرارداد تعمیر و نگهداری سالیانه و تعمیر و نگهداری پیشگیرانه ( PM ) تجهیزات را اعلام می نمایید.

 

 کمپانی های تحت خدمات:

 

کمپانی شرح خدمات
نماینده انحصاری کمپانی Cinel ایتالیا تولید کننده انواع ژنرانور های آزمایشگاهی تولید گاز هیدروژن، نیتروژن و هوا با درصد خلوص بالا
Waters CO. USA تولید کننده انواع سیستم های آنالیز پیشرفته کروماتوگرافی HPLC، UPLC، LC-MS-MS
 Agilent CO. USA تولید کننده انواع سیستم های آنالیز پیشرفته کروماتوگرافی و اسپکتروسکوپی HPLC، GC،

GC-MS، AAS، ICP-OES،FT-IR، UV-Visible

Perkin Elmer Co. USA تولید کننده انواع سیستم های آنالیز پیشرفته کروماتوگرافی، اسپکتروسکوپی و حرارتیHPLC، GC، GC-MS، AAS، ICP-OES،FT-IR، UV-Visible، TGA،DSC،   CHNS/O
نماینده انحصاری کمپانی Watrex CO. تولید کننده انواع ستون های کروماتوگرافی HPLC
Restek CO. USA تولید کننده انواع قطعات و لواز جانبی دستگاه های آنالیز پیشرفته کروماتوگرافی GC، GC-MS

HPLC  و …

Pfeiffer CO. Germany تولید کننده انواع پمپ های خلا، روتاری، دیافراگمی، دتکتور های نشت یاب گاز و ……
Hamilton CO. Switzerland تولید کننده انواع سرنگ های HPLC، GC و …
Biocoma CO. China تولید کننده اقلام آماده سازی نمونه ها و لوازم مصرفی آزمایشگاهی
نماینده انحصاری کمپانی Nicodom CO. ارایه دهنده کتابخانه ها ( library ) دستگاه های IR کلیه برند های  Perkin،Agilent، Bruker، Jasco، Shimadzu، Thermo

 

 

 

با تشکر فراوان

شرکت آروین بنیان تجهیز