به نام خدا

 

با سلام

احتراماً به استحضار می­رساند شرکت آروین بنیان تجهیز با اتکاء به سال­ها تجربه و توانمندی علمی و فنی نفرات تشکیل دهندهآن در زمینه ارائهخدمات مشاوره، تامین تجهیزات و قطعات، نصب و راه اندازی، آموزش اپراتوری، سرویس وکالیبراسیون دوره­ای تجهیزات تحقیقاتی، آزمایشگاهیو آنالایزرهای صنعتی مشغول به فعالیت می­باشد.

همانگونه که مستحضر می­باشید امروزه در بسیاری از مراکز علمی، تحقیقاتی و صنعتی کشور عزیزمان با تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری زیادی مواجه می­شویم که به دلیل عدم ارائه خدمات مناسب از سوی نمایندگی­های رسمی و انحصاری و فروشندگان کالاها، غیر قابل استفاده و خارج از سرویس می­باشند که از جمله این خدمات می­توان به عدم تامین به موقع قطعات یدکی، اجرای صحیح کالیبراسیون­های دوره­ای، تنظیمات دقیقادوات اندازه گیری، برگزاری دوره های آموزشی مناسب­، عیب یابی و تعمیر تجهیزات معیوب اشاره نمود ،در چنین شرایطی پتانسیل مراکز مذکور­، جهت اجرای امور محوله کاهش یافته و در نهایت شاخص­های بهره وری پایین خواهد آمد و در نتیجه چاره جویی و یافتن روش­هایی جهت حل مشکلات ذکر شده همواره از دغدغه­های مدیران این مراکز می­باشد.

این شرکت مفتخر است اعلام نماید با تکیه بر توانمندی بومی و دانش برخاسته از دل تجربه سالیان و با دسترسی به منابع متعدد تامین کالا و با در اختیار داشتن واحد بازرگانی خارجی به واسطه وجود دفتر در خارج از کشور و در اختیار داشتن گروه ساخت و تولید، همواره یاور و همراه شما مدیران بزرگوار در راه حل این معضلات خواهد بود.

لازم بذکر است شرکت آروین بنیان تجهیز دارای 4 دپارتمان تخصصی به شرح ذیل می باشد که هر یک از آنها توسط افراد بنام در آن زمینه ، مدیریت میشوند :

  • بازرگانی خارجی،فروش تجهیزات و قطعات یدکی
  • خدمات پس از فروش ( بخش سرویس )
  • آموزش و پیاده سازی Application
  • ساخت و تولید تجهیزات و قطعات یدکی

با عنایت به موارد فوق الذکر، این شرکت آمادگی خود جهت ارائه تجهیزات ، قطعات یدکی تجهیزات ،برگزاری کارگاه های آموزشی ( Work Shop ) برای کاربران محترم تجهیزات در مراکز، و عقد قرارداد تعمیر و نگهداری سالیانه و تعمیر و نگهداری پیشگیرانه ( PM ) تجهیزات را اعلام می نمایید .لذا از حضور محترمتان تقاضا میگردد ترتیبی اتخاذ فرمایید تا این شرکت افتخار ارائه خدمات به آزمایشگاه های زیر مجموعه حضرتعالی را در کارنامه کاری خود داشته باشد .

 کمپانی های تحت خدمات:

 

کمپانی شرح خدمات
نماینده انحصاری کمپانی Cinel ایتالیا تولید کننده انواع ژنرانور های آزمایشگاهی تولید گاز هیدروژن، نیتروژن و هوا با درصد خلوص بالا
Waters CO. USA تولید کننده انواع سیستم های آنالیز پیشرفته کروماتوگرافی HPLC، UPLC، LC-MS-MS
 Agilent CO. USA تولید کننده انواع سیستم های آنالیز پیشرفته کروماتوگرافی و اسپکتروسکوپی HPLC، GC،

 GC-MS، AAS، ICP-OES،FT-IR، UV-Visible

Perkin Elmer Co. USA تولید کننده انواع سیستم های آنالیز پیشرفته کروماتوگرافی، اسپکتروسکوپی و حرارتیHPLC، GC، GC-MS، AAS، ICP-OES،FT-IR، UV-Visible، TGA،DSC،   CHNS/O
نماینده انحصاری کمپانی Watrex CO. تولید کننده انواع ستون های کروماتوگرافی HPLC
Restek CO. USA تولید کننده انواع قطعات و لواز جانبی دستگاه های آنالیز پیشرفته کروماتوگرافی GC، GC-MS

HPLC  و …

Pfeiffer CO. Germany تولید کننده انواع پمپ های خلا، روتاری، دیافراگمی، دتکتور های نشت یاب گاز و ……
Hamilton CO. Switzerland تولید کننده انواع سرنگ های HPLC، GC و …
Sigma-Aldrich CO. Germany تولید کننده انواع مواد شیمیایی و استانداردهای آزمایشگاهی
نماینده انحصاری کمپانی Nicodom CO. ارایه دهنده کتابخانه ها ( library ) دستگاه های IR کلیه برند های  Perkin،Agilent، Bruker، Jasco، Shimadzu، Thermo

و تامین کننده کلیه تجهیزات عمومی آزمایشگاهی و شیشه آلات

 پیشاپیش از حسن توجه و اعتماد آن مجموعه محترم سپاسگزاری می­نمائیم.

 

با تشکر فراوان

شرکت آروین بنیان تجهیز