برای دیدن کاتالوگ روی آن کلیک کنید

درباره ما

شرکت آروین بنیان تجهیز با اتکاء به سال­ها تجربه و توانمندی علمی و فنی نفرات تشکیل دهنده آن در زمینه ارائه خدمات مشاوره، تامین تجهیزات و قطعات، نصب و راه اندازی، آموزش اپراتوری، سرویس و کالیبراسیون دوره­ ای تجهیزات تحقیقاتی، آزمایشگاهی و آنالایزرهای صنعتی مشغول به فعالیت می­باشد.

امروزه در بسیاری از مراکز علمی، تحقیقاتی و صنعتی کشور عزیزمان با تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری زیادی مواجه می ­شویم که به دلیل عدم ارائه خدمات مناسب از سوی نمایندگی­ های رسمی و انحصاری و فروشندگان کالاها، غیر قابل استفاده و خارج از سرویس می­باشند که از جمله این خدمات می ­توان به عدم تامین به موقع قطعات یدکی، اجرای صحیح کالیبراسیون ­های دوره­ای، تنظیمات دقیقا ادوات اندازه گیری، برگزاری دوره های آموزشی مناسب­، عیب یابی و تعمیر تجهیزات معیوب اشاره نمود ،در چنین شرایطی پتانسیل مراکز مذکور­، جهت اجرای امور محوله کاهش یافته و در نهایت شاخص­های بهره وری پایین خواهد آمد و در نتیجه چاره جویی و یافتن روش­ هایی جهت حل مشکلات ذکر شده همواره از دغدغه­ های مدیران این مراکز می­باشد.

این شرکت مفتخر است اعلام نماید با تکیه بر توانمندی بومی و دانش برخاسته از دل تجربه سالیان و با دسترسی به منابع متعدد تامین کالا و با در اختیار داشتن واحد بازرگانی خارجی به واسطه وجود دفتر در خارج از کشور و در اختیار داشتن گروه ساخت و تولید، همواره یاور و همراه شما مدیران بزرگوار در راه حل این معضلات خواهد بود.

لازم بذکر است شرکت آروین بنیان تجهیز دارای 4 دپارتمان تخصصی به شرح ذیل می باشد که هر یک از آنها توسط افراد بنام در آن زمینه، مدیریت می شوند :

  • بازرگانی خارجی،فروش تجهیزات و قطعات یدکی
  • خدمات پس از فروش ( بخش سرویس )
  • آموزش و پیاده سازی Application
  • ساخت و تولید تجهیزات و قطعات یدکی

با عنایت به موارد فوق الذکر، این شرکت آمادگی خود جهت ارائه تجهیزات ، قطعات یدکی تجهیزات ،برگزاری کارگاه های آموزشی ( Work Shop ) برای کاربران محترم تجهیزات در مراکز، و عقد قرارداد تعمیر و نگهداری سالیانه و تعمیر و نگهداری پیشگیرانه ( PM ) تجهیزات را اعلام می نمایید.

 کمپانی های تحت خدمات:

کمپانیشرح خدمات
نماینده انحصاری کمپانی Cinel ایتالیاتولید کننده انواع ژنرانور های آزمایشگاهی تولید گاز هیدروژن، نیتروژن و هوا با درصد خلوص بالا
Waters CO. USAتولید کننده انواع سیستم های آنالیز پیشرفته کروماتوگرافی HPLC، UPLC، LC-MS-MS
 Agilent CO. USAتولید کننده انواع سیستم های آنالیز پیشرفته کروماتوگرافی و اسپکتروسکوپی HPLC، GC،GC-MS، AAS، ICP-OES،FT-IR، UV-Visible
Perkin Elmer Co. USAتولید کننده انواع سیستم های آنالیز پیشرفته کروماتوگرافی، اسپکتروسکوپی و حرارتیHPLC، GC، GC-MS، AAS، ICP-OES،FT-IR، UV-Visible، TGA،DSC،   CHNS/O
نماینده انحصاری کمپانی Watrex CO.تولید کننده انواع ستون های کروماتوگرافی HPLC
Restek CO. USAتولید کننده انواع قطعات و لواز جانبی دستگاه های آنالیز پیشرفته کروماتوگرافی GC، GC-MSHPLC  و …
Pfeiffer CO. Germanyتولید کننده انواع پمپ های خلا، روتاری، دیافراگمی، دتکتور های نشت یاب گاز و ……
Hamilton CO. Switzerlandتولید کننده انواع سرنگ های HPLC، GC و …
Biocoma CO. Chinaتولید کننده اقلام آماده سازی نمونه ها و لوازم مصرفی آزمایشگاهی
نماینده انحصاری کمپانی Nicodom CO.ارایه دهنده کتابخانه ها ( library ) دستگاه های IR کلیه برند های  Perkin،Agilent، Bruker، Jasco، Shimadzu، Thermo

کيفيت خدمات ما به روايت آزمايشگاه ها:

از زحمات دپارتمان سرويس آن مجموعه محترم در ارائه خدمات فنی مناسب و به موقع دستگاه های کروماتوگرافی کمپانی Agilent این مرکز تشکر و قدر دانی می نماییم.
شرکت لبنیاتی کولاک
شرکت لبنیاتی کولاک
حسن انجام کار شرکت آروين بنیان تجهيز در خصوص نصب، آموزش و راه اندازی دستگاه ICP-OES خريداری شده از آن شرکت مورد تأييد بوده و مراتب رضایتمندی از آن مجموعه به اطلاع می رساند.
شرکت آب و فاضلاب کرمانشاه
شرکت آب و فاضلاب کرمانشاه
بدينوسیله حسن انجام کار شرکت آروين بنیان تجهيز در خصوص سرويس دستگاه GC-MS در آزمايشگاه های اين اداره کل مورد تأييد و به حضورتان اعلام می گردد.
اداره کل پزشکی قانونی  استان فارس
اداره کل پزشکی قانونی استان فارس
بدينوسیه مراتب قدردانی و سپاس خود را از حسن همکاری و خدمات و پشتیبانی این شرکت برای تجهيزات آزمايشگاهی شامل کروماتوگرافی و جذب اتمی اعلام نموده و آرزوی موفقیت و بهروزی دارم.
شرکت رویان دارو
شرکت رویان دارو
با توجه به حسن برخورد و شکیبایی کارشناسان فنی آن شرکت در ارائه خدمات فنی مناسب، کمال تشکر و سپاس خویش را از آن مجموعه محترم اعلام می نمایم.
دانشکده فنی دانشگاه تهران
دانشکده فنی دانشگاه تهران
مجموعه فعالیت های انجام شده توسط آن شرکت در انجام امور تأمين و تحويل و آموزش در زمان مقرر مورد تأييد بوده و مراتب رضایت اين شرکت از همکاری های بعمل آمده اعلام می گردد.
آزمایشگاه رهپویان دانش کولاک
آزمایشگاه رهپویان دانش کولاک
از زحمات همکاران دپارتمان بخش سرویس شرکت آروين بنيان تجهيز در ارائه خدمات فنی و به موقع دستگاه های کروماتوگرافی Agilent اين مرکز تشکر و قدردانی می نماييم.
دانشگاه تربیت مدرس
دانشگاه تربیت مدرسدانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی
سرویس دهی و خدمات کارشناسان محترم بخش سرويس آن مجموعه در تعميرات دستگاه های کروماتوگرافی کمپانی Agilent این مجموعه آزمايشگاهی، همواره راهگشا و موجب رضايتمندی بوده است.
پژوهشکده توسعه صنايع شيميايی ايران
پژوهشکده توسعه صنايع شيميايی ايرانمرکز خدمات تخصصی آناليز شیمیایی
این مرکز ضمن تشکر از همکاران بخش سرویس، رضایت خود از خدمات فنی و پشتیبانی شرکت آروين بنيان تجهيز برای دستگاه GC-MS را اعلام میدارد.
مرکز تحقيقات فرآوری مواد معدنی ايران
مرکز تحقيقات فرآوری مواد معدنی ايران
از کوشش و زحمات شما در برگزاری کارگاه GC-MS پیشرفته که در آزمايشگاه کنترل غذا و داروی این معاونت برای کارشناسان آزمايشگاه های کنترل مواد غذايي و سایر مراکز شرکت کننده از سراسر کشور انجام گردید و با رتبه بندی بسیار خوب توسط فراگيران ارزیابی گردید، تقدير و تشکر می شود.
معاونت غذا  و داروی استان فارس
معاونت غذا و داروی استان فارس
از کلیه تلاشها و اقدامات آن شرکت در خصوص سرویس های دوره ای دستگاه GC و GC-MS و همچنين نصب و راه اندازی GC-MS آزمايشگاه سم شناسی اين اداره کل قدر دانی مي نماييم.
اداره کل پزشکی قانونی فارس
اداره کل پزشکی قانونی فارس
قبل
بعد

 

50
+
نصب و راه اندازی

 

50
+
سرویس و تعمير

 

50
+
آموزش تخصصی

بالا