خدمات پشتيبانی

 شرکت آروين بنيان تجهيز خدمات نصب و راه اندازی تجهيزات آناليز دستگاهی  با پشتیبانی سریع و حرفه ای را ارائه می دهد.

شرکت آروين بنيان تجهيز مفتخر است که به دلیل رعايت استانداردهای بالا در نحوه ارائه خدمات و پشتیبانی، سابقه و جايگاه درخشانی در ارائه خدمات به مشتريان خود دارد. خدمات پشتيبانی ما از راه دور، از طریق تلفن یا از طریق حضور در محل مشتريان انجام می­شود.

 

خدمات پشتيیبانی شرکت شامل موارد ذيل می­باشد:

  • تعمیر و نگهداری پیشگیرانه
  • خدمات تعمیر
  • ارتقاء نرم افزار

 

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه (PM) نیازهای معمول تعمیر و نگهداری دستگاه را پوشش می دهد و بر اساس استفاده و زمان برنامه ریزی شده است، و طوری برنامه ریزی شده است که در فعالیت های آزمایشگاهی اختلال ایجاد نکند، بنابراین همواره اين اطمينان وجود دارد که که دستگاه در بهترين شرايط ممکن کار می کند.

 

خدمات تعمیر

خدمات تعمیرات در صورت بروز هرگونه مشكل غیرقابل پیش بینی، امنیت مورد نیاز آزمایشگاه را برای مشتريان به ارمغان می ­آورد. مهندسین شرکت آروين بنيان تجهيز دارای تخصص عیب یابی حرفه­ ای هستند که شامل مکانيک و الکترونیک همراه با مهارت های قوی IT می باشد. این موارد، همراه با زمان پاسخ کوتاه، نرخ خرابی دستگاه ها را به حداقل می رساند.

 

ارتقاء نرم افزار

در بروزرسانی هایی که برای نرم افزار دستگاه­ها از طرف شرکت سازنده ارائه می­شود، معمولا عملکردها و قابليت جدیدی به نرم افزارها اضافه می­شوند. این به روز رسانی نرم افزار به عنوان PM  انجام می شود تا باعث افزایش کارايي فعاليت­های آزمايشگاه شود.

بالا